Artykuły
Wszystkie artykuły »
Części komputerowe

Niezależnie od tego, czy komputer jest przenośny czy też stacjonarny co jakiś czas trzeba go regularnie czyścić. Mowa tutaj nie tylko o tak zwanym formatowaniu, które oczyszcza dyski z niepotrzebnych danych, takich jak stare firmy czy niepotrzebne od dawna dokumenty zapisane w PDFie lub w Microsoft Wordzie.

Równie ważną sprawą jest czyszczenie zewnętrznej powłoki komputera, a więc przede wszystkim klawiatury. Z tą ostatnią użytkownicy komptuterów mają niemały problem, ponieważ najczęściej po prostu nie wiedzą jak się za czyszczenie tego elementu zabrać. Najważniejszą sprawą jest oczywiście wypięcie klawiszy, by można było wyczyścić to, co jest pod nimi.

Należy to robić rozważnie, by nie połamać delikatnych elementów. Im większa rozwaga przy użyciu klawiatury, tym większa pewność, że trzeba będzie ją czyścić o wiele rzadziej. Temu elementowi z pewnością nie pomaga jedzenie i picie nad samą klawiaturą, a także pozostawianie jej odkrytej podczas dłuższego nieużywania komputera stacjonarnego lub też laptopa.

zarządzanie nieruchomościami katowice