Artykuły
Wszystkie artykuły »
Gadu-gadu

Internet to sposób na komunikowanie się z ludźmi, którzy także dostęp do sieci posiadają. Warto jednak wiedzieć, że niektóre programy znacznie tę wspomnianą komunikację mogą ułatwić. Mowa oczywiście o tak zwanych komunikatorach internetowych. Od dawien dawna w Polsce jednym z najbardziej popularnych komunikatorów stał się program Gadu-gadu. Ten praktyczny gadżet na przestrzeni lat zmieniał się niewyobrażalnie.

Początkowo służył oczywiście wymianie informacji. Z czasem wprowadzono do niego szereg ulepszeń, na przykład poprzez założenie możliwości prowadzenia rozmowy video. Innymi ulepszeniami były między innymi dodawane informacje ze świata, których linki prowadziły do różnych stron czy też możliwość zmiany tak zwanej skórki, czyli mniej więcej wyglądu całego komunikatora.

Na chwilę obecną na rynku znajduje się mnóstwo podobnych programów, jednak wydaje się, że potocznie nazywane przez użytkowników GG nigdy nie zostanie zepchnięte na bok. Jedyną wadą komunikatora jest to, że nie występuje on w innych krajach, dlatego chcąc porozmawiać z przyjacielem niemówiącym po polsku trzeba znaleźć inną drogę.

zarządzanie nieruchomościami katowice