Artykuły
Wszystkie artykuły »
Podmarka firm

Od kilku lat na rynku popularność zdobywa podmarka firmy Sony, czy Sony VAIO. Chodzi oczywiście o popularność związaną z komputerami przenośnymi. Warto wiedzieć, że nazwa została stworzona już w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym szóstym i tworzy skrót od angielskiej nazwy Video Audio Integrated Operation.

Co ciekawe, w dwa tysiące ósmym roku rozwinięcie skrótu zmieniono na Visual Audio Intelligence Organizer. Pierwsze komputery firmy VAIO pojawiły się w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym siódmym i od razu zyskały aprobatę odbiorców. Oferta od tamtego czasu znacznie się rozszerzyła, głównie na prośbę zadowolonych klientów.

Warto również wiedzieć, iż logotyp firmy to symbol sinusoidy (reprezentujący sygnał analogowy) oraz 1 i 0(cyfry symbolizują system binarny i oznaczają system cyfrowy). Sprzęt oferowany przez firmę zasługuje na uwagę nie tylko ze względów technologicznych, ale także ze względu na wysokie walory estetyczne. Komputery są dostępne w różnorodnych kształtach i kolorach.

zarządzanie nieruchomościami katowice