Artykuły
Wszystkie artykuły »
Funkcjonalne telefony

Jeszcze kilkanaście lat temu szczęściem było posiadanie przenośnego telefonu. Osoby między dwudziestym a trzydziestym rokiem życia z pewnością pamiętają o komórkach nazywanych potocznie cegłami, z których wystaje długa antenka. W takich sprzętach na próżno było szukać kolorowych wyświetlaczy czy dzwonków z najnowszymi hitami lecącymi aktualnie w radiu.

Dziś sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Telefony z pewnością nie służą już wyłącznie do dzwonienia. Małe wyświetlacze i klawisze zostały zastąpione przez wielkie ekrany i klawisze dotykowe. Dziś telefon nie służy tylko do wykonywania telefonów i pisania smsów. Za pomocą komórek można połączyć się z internetem, grać w gry czy rozmawiać na Skypie.

Telefon komórkowy posiada w sobie niewyobrażalnie wiele funkcji: może robić zdjęcia i wysyłać je na portale społecznościowe, ma w sobie wbudowane takie elementy jak kalkulator czy kalendarz i w końcu ma zdolność głosowego wyszukiwania informacji czy instalowania przeróżnych programów (na przykład gier czy słowników).

zarządzanie nieruchomościami katowice