Artykuły
Wszystkie artykuły »
Przenośne programy

W dobie dwudziestego pierwszego wieku przesyłanie informacji od jednego użytkownika do drugiego ma miejsce w zasadzie codziennie. Warto jednak wiedzieć o programach, które umożliwiają przesyłanie sobie informacji szybko i łatwo, nawet wtedy gdy musimy to zrobić do kilku, kilkunastu czy nawet kilkuset osób na raz.

Dropbox jest programem, który można zainstalować na swoich komputerze, tablecie czy telefonie. Dostęp do internetu to jedyny aspekt, który gwarantuje udany proces pomiędzy jednym a drugim użytkownikiem. Przesyłanie muzyki, zdjęć czy plików polega jedynie na dodaniu ich do wspólnego folderu, który posiada także osoba znajdująca się „po drugiej stronie”.

Warto również wiedzieć, że z dzięki wspomnianemu gadżetowi zdjęcia, pliki czy muzyka mogą przesyłać się automatycznie z telefonu na komputer lub odwrotnie. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiednią opcję w ustawieniach programu. Co ciekawe, program dopiero stawia pierwsze kroki w polskich domach. Wszystko wskazuje jednak na to, że już wkrótce zdominuje inne urządzenia przenośne, takie jak chociażby pendrivy.

zarządzanie nieruchomościami katowice