Artykuły
Wszystkie artykuły »
Trójwymiarowa prezentacja

Aby uatrakcyjnić naszą inwestycję/ofertę budowlaną i przekonać potencjalnych nabywców do swojego projektu należy pomyśleć o wizualizacji architektonicznej. Jest to bardzo mobilne, elastyczne, plastyczne i optymalne rozwiązanie. Dlaczego?

Nowoczesne i pomysłowe wizualizacje architektoniczne dają nam możliwość zaprezentowania wyjątkowych produktów, których wykonanie jest dopiero planowane, można tu wykorzystać dowolne warianty kolorystyczne bądź materiałowe. Mamy także możliwość wyboru dowolnego otoczenia. Rozmiar i rozdzielczość komputerowo wygenerowanych zdjęć jest dowolna i nie ma ograniczeń. To my decydujemy o wszelkich parametrach. Dzięki wizualizacji architektonicznej w trójwymiarze możemy stworzyć przekrój pomieszczeń, przekrój całego domu, możliwe jest również oglądanie go z dowolnej perspektywy. Dla wymagających zostały wymyślone wirtualne spacery oraz animacje. W interaktywny sposób możemy się przemieszczać po różnych pomieszczeniach. Istnieją programy multimedialne stosowane w wielu salonach meblowych, które umożliwiają aranżację pomieszczeń z umieszczaniem poszczególnych elementów na bieżąco. Co więcej jest możliwe wprowadzanie “nieładu” czyli rozrzuconych ubrań, wymiętej pościeli ożywiając w ten sposób całą prezentację.

Posiadanie tego typu oprogramowania na własność jest znaczącym atutem w obecnych czasach powszechnej komputeryzacji. Wszystko po to, aby przybliżyć nasz projekt naszym klientom i wywrzeć na nich jak największe wrażenie. Nowoczesność coraz bardziej ingeruje w prężnie działające branże i niejednokrotnie pomaga rozwinąć skrzydła nawet niewielkiej firmie.

zarządzanie nieruchomościami katowice