Artykuły
Wszystkie artykuły »
Programy w internecie

Wynalezienie telewizji było wielkim przełomem dla ludzkości. W Polsce początkowo nie wszyscy mieli telewizor. Często bywało tak, że cała większa wieś schodziła się do domu jednego sąsiada, by obejrzeć program informacyjny. Tak samo było, jeśli chodzi na przykład o wieczorynkę.

Dla odmiany w domu takiego gospodarza pojawiały się jednak najmniejsi mieszkańcy wsi. Dziś dostęp do telewizji jest znacznie ułatwiony. Nawet ubodzy mieszkańcy miast i wsi zazwyczaj mają dostęp do telewizora i choćby kilku najbardziej podstawowych programów. Rozwój internetu przyniósł z kolei jeszcze inne rozwiązania.

Dzięki sieci za pomocą różnych stron www także możemy oglądać programy telewizyjne. Wiele z nich witryny www pokazują na żywo, inne można odtworzyć sobie dzięki specjalnym programom. Jakby jednak nie było okazuje się, że media w pewnym punkcie zaczynają się schodzić, a nawet przenikać. Być może za jakiś czas wszystkie typy mediów dostępne będą wyłącznie w internecie, który zagarnie swoich starszych sąsiadów.

zarządzanie nieruchomościami katowice